Wystaw się w Krośnie!

Opublikowano 2017-07-05

Opis

Informacja nadesłana

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii (amatorów i profesjonalistów) do wzięcia udziału w konkursie grantowym organizowanym przez Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Prześlij nam swój pomysł na projekt fotograficzny, a my wesprzemy Cię finansowo kwotą 1.000 zł i umożliwimy jego realizację. Tematyka i format prac są dowolne.

Do 25 lipca 2017 wyślij pocztą (e-mail/ list) propozycję Twojej wystawy fotograficznej (do 10 zdjęć) wraz z próbkami zdjęć. My wybierzmy 3 artystów, których nagrodzimy grantem.

W ramach otrzymanego dofinansowania oczekujemy od Ciebie:
- wydruku fotografii,
- przyjazdu do Krosna oraz montażu fotografii w przestrzeni wystawienniczej w dniu 7 września (zwracamy dodatkowo koszty podróży, udostępniamy bezpłatnie miejsce do wystawienia zdjęć, zapewniamy nocleg i wyżywienie w dniach 7-9 września), wystawa trwać będzie około miesiąc,
- opowiedzenia o swoim projekcie podczas wernisażu wystawy fotografii, który odbędzie się w ramach festiwalu Nocne Teatralia Strachy.

E-mail: teatr.s.tr.a.c.h@gmail.com
Strona internetowa: www.nocneteatralia.pl
Adres: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 z dopiskiem: Nocne Teatralia Strachy - Fotografia

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h., Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Dofinansowano z budżetu Województwa Podkarpackiego i Gminy Miasto Krosno.Termin przyjmowania zgłoszeń 2017-07-25
Strona konkursu nocneteatralia.pl/