Wygraj smartfon Neffos X1 Lite

Opublikowano 2017-09-12

Opis

Informacja nadesłana

Konkurs, który przygotowaliśmy wspólnie z marką TP-Link z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników mobilnych technologii. Na uczestników zabawy czeka smartfon Neffos X1 Lite o wartości 499 zł!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? To proste. Na stronie konkursu znajdziecie formularz. Wystarczy wykonać wskazane zadania i odpowiedzieć na pytanie.

Pytanie jest otwarte, a nagroda trafi do uczestnika, który prześle najciekawszą odpowiedź (aby rozwiać wątpliwości - wystarczy 5 punktów i celna odpowiedź więc nie martwcie się, że konkurs zdominują "boty"). Zgłoszenia przyjmujemy od dziś do 24 września włącznie. Zapraszamy do udziału!

Neffos X1 Lite podobnie jak cała seria X1, zwraca uwagę jakością wykonania, nowoczesnym wyglądem, wydajnością i bardzo atrakcyjną ceną. Nie zabrakło w nim technologii, które są z reguły domeną droższych modeli jak np. zabezpieczenie czytnikiem linii papilarnych, ekran IPS czy aparat 13Mpx. Do tego producent oferuje 24-miesięczną gwarancję door-to-door.Termin przyjmowania zgłoszeń 2017-09-24