Konkurs literacki i plastyczny „Serce Kapsuły Czasu”

Opublikowano 2019-03-13

Opis

Informacja nadesłana

Ogólnopolska akcja społeczna - konkurs literacki i plastyczny „Serce Kapsuły Czasu” trwa!

Uruchom wyobraźnię i pokaż jak może wyglądać świat w kolejnym stuleciu!
My zamkniemy Twoją pracę w Kapsule Czasu i przechowamy dla kolejnych pokoleń. Zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 100 lat!

Fundacja Tworzymy Kraków zaprasza do przesyłania prac literackich i/lub plastycznych przedstawiających zadanie: „Podróż wyobraźnią w przyszłość! Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat? Opowiedz o tym!”.
Konkurs ma charakter otwarty, co oznacza, że swoje prace mogą przesyłać wszyscy chętni niezależnie od wieku. W szczególności liczymy na prace uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także pozaszkolnych ośrodków kultury z terenu całej Polski.

• Prace literackie – opowiadanie, nowela, esej, reportaż, wywiad (lub inne formy)
i/lub
• Prace plastyczne – rysunek, malarstwo, kolaż, komiks, grafika komputerowa, techniki mieszane (lub inne formy w rozmiarze max A3).

Swoją pracę wyślij do nas mailem oraz obowiązkowo oryginał pocztą tradycyjną na adres: Fundacja Tworzymy Kraków, ul. Syrokomli 3/1, 30-102 Kraków, sercekapsuly@tworzymykrakow.org. Do każdej pracy musi być dołączony formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie przesłane do nas prace zostaną zamknięte na 100 lat w Kapsule Czasu, która powstaje w Krakowie. Każdy uczestnik otrzyma imienny Certyfikat Serca Kapsuły Czasu.

Akcja trwa! Na prace II edycji konkursu czekamy nieprzerwanie do 30 kwietnia 2019 r.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.tworzymykrakow.org/sercekapsuly.
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas: +48 664 969 900 lub sercekapsuly@tworzymykrakow.org.
Serce Kapsuły Czasu rośnie w siłę! W pierwszym etapie oceny prac konkurs zebrał przeszło 2 000 uczestników. Akcja trwa nieprzerwanie do 30 listopada 2019 r.

Prace będą oceniane w dwóch osobnych terminach: dzieła przesłane do 30 kwietnia 2019 r. oraz dzieła przesłane do 30 listopada 2019 r.Termin przyjmowania zgłoszeń 2019-04-30