Konkurs fotograficzny „Nasze łazienki 2021”

Opublikowano 2021-04-29

Opis

INFORMACJA NADESŁANA

Funkcjonalna łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Projektowana jest tak, by odpoczywać w niej z przyjemnością. Jeśli wnętrze Twojej łazienki jest wyjątkowe, gustowne oraz urządzone ze smakiem, a Ty chcesz pochwalić się swoim projektem i pomysłowością, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Nasze łazienki 2021". Tegoroczna edycja trwa od 9 kwietnia 2021 r. do 13 września 2021 r.

To już XIII edycja

„Nasze Łazienki 2021" to konkurs organizowany przez portal www.lazienkowy.pl od 13 lat. Co roku skupia entuzjastów łazienkowego designu i pozwala na zaprezentowanie ciekawych aranżacji nadesłanych przez czytelników. W konkursie może wziąć udział każdy, kto chce pochwalić się aranżacją własnej łazienki oraz potrafi robić ciekawe zdjęcia. Prace będą oceniane przez redakcję portalu i Patronów konkursu. Spróbuj, czekają nagrody!

Zasady uczestnictwa w konkursie:

Dobra jakość zdjęć

Podstawą do wzięcia udziału w konkursie jest ciekawe wnętrze, ale pod uwagę będzie brana również jakość nadesłanych prac. Ciekawe, kreatywne ujęcia zawsze mają większą szansę na zwycięstwo.

Ciekawe wnętrze

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby posiadające kreatywnie urządzoną łazienkę. Styl czy metraż nie mają tu znaczenia – ważne, aby aranżacja była unikalna i niekonwencjonalna. Na zdjęciu można przedstawić całe pomieszczenie lub uchwycić najciekawsze motywy i dodatki.

Jak wziąć udział w konkursie

W konkursie będą brane pod uwagę tylko samodzielnie wykonane zdjęcia. Należy przesłać je do redakcji portalu www.lazienkowy.pl na adres konkurs@lazienkowy.pl lub za pośrednictwem profilu facebook serwisu dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/Lazienkowypl/.

W konkursie można zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Zgłoszenie musi zawierać oświadczenie zawarte w regulaminie.

Nagrody

I miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł
II miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 600 zł
III miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 300 zł

Strona konkursu