Reportaż #bardziej

Opublikowano 2018-08-09

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Ringier Axel Springer Polska.
Partnerem konkursu jest Samsung Electronics Polska.

Uczestnicy
W konkursie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie.

Opis
Aby wziąć udział w konkursie, należy przedstawić pomysł na reportaż, który można zrealizować za pomocą telefonu Samsung S9+. 

Zastanów się, jaki reportaż chcesz zrealizować. Opisz swój pomysł w taki sposób, by nas zachwycił. Dopasuj pomysł do jednej z trzech kategorii: Polska, Europa lub Świat.

Wiesz, co jest dla Ciebie ważne. Nieznani bohaterowie, lokalne społeczności i inicjatywy zmieniające życie na co dzień? A może tajemnice nieodkrytych części świata i kultury ukryte przed oczami zabieganych Polaków? To, co warto zobaczyć, możesz zobaczyć... #bardziej!

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie konkursu.

Nagrody
Autorzy trzech najlepszych propozycji zrealizują swoje reportaże.

Doświadczeni redaktorzy Onet Technologii i specjaliści z Samsunga wybiorą najciekawsze pomysły na reportaże. Skontaktujemy się z autorami koncepcji i uzgodnimy szczegóły realizacji.
Wspólnie zrealizujemy Twój reportaż. Wspólnie zaplanujemy wyjazd, pokryjemy najważniejsze koszty oraz zapewnimy profesjonalne wsparcie w zakresie dziennikarskim i technicznym.

Każdy ze zwycięzców otrzyma smartfon Samsung S9+ oraz smartwatch Samsung Gear S3.Termin przyjmowania zgłoszeń 2018-08-19