Moje najlepsze zdjęcie

Opublikowano 2017-11-07

Opis

Organizatorzy
Organizatorami konkursu są: firma Najlepszefoto.pl Piotr Leszczyński oraz Olympus Polska sp. z o.o.

Uczestnicy
Konkurs jest adresowany do osób pełnoletnich.

Opis
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie o dowolnej tematyce.

Zdjęcie należy przesłać za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj.

Regulamin konkursu można pobrać tutaj.

Nagrody
• I miejsce: czterodniowa wyprawa do Grecji z Marcinem Dobasem oraz 3000 zł na zakupy w Najlepszefoto.pl takich produktów jak Fotoalbum, Complete Fotoalbum, DreamBook, Fotoksiążka.

Jeśli wygrasz zaprosimy Cię do północnej Grecji, niedaleko granicy z Bułgarią i Macedonią, nad wyjątkowe jezioro Kerkini. Żyje tu bardzo rzadki, narażony na wymarcie gatunek pelikanów kędzierzawych, ale spotkać też można flamingi i około 300 chronionych gatunków ptaków. W 2006 roku utworzono w tym miejscu Park Narodowy, więc prócz walorów przyrodniczych czekają na Ciebie też szczególne krajobrazy. Na fotowyprawę wybierzemy się na przełomie stycznia i lutego 2018 roku, kiedy to zjawiskowe jezioro otoczone będzie przez ośnieżone szczyty górskie, czyli wspaniały plan do zdjęć! A to wszystko w towarzystwie fotografa National Geographic Polska i znanego podróżnika - Marcina Dobasa. 

• II miejsce: czterodniowa wyprawa do Grecji z Marcinem Dobasem oraz 1000 zł na zakupy w Najlepszefoto.pl takich produktów jak Fotoalbum, Complete Fotoalbum, DreamBook, Fotoksiążka.

• III miejsce: 2000 zł na zakupy w Najlepszefoto.pl takich produktów jak Fotoalbum, Complete Fotoalbum, DreamBook, Fotoksiążka.

• miejsca od IV do IX: 25% rabatu na jednorazowy zakup w sklepie shop.olympus.pl i 20% rabatu na jednorazowy zakup w sklepie Najlepszefoto.plTermin przyjmowania zgłoszeń 2018-01-07