„Moja Europa, moje prawa!” europejski konkurs fotograficzny

Opublikowano 2017-04-25

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Grupa Partii Europejskich Socjalistów w Europejskim Komitecie Regionów.

Uczestnicy
Konkurs jest adresowany do osób pełnoletnich.

Opis
Temat konkursu: „Moja Europa, moje prawa!”.

Ostatnie wydarzenia pokazały, że niczego, nawet najbardziej podstawowych praw, nie można uważać za rzecz oczywistą. W ostatnich miesiącach zarówno w krajach UE, jak i poza nią dochodziło do nadużywania władzy, przemocy i ataków na podstawowe prawa człowieka, co zagraża zasadniczym wartościom europejskim.

Jakie są nasze prawa podstawowe? Czy warto o nie walczyć? Czy musimy zrezygnować z pewnych praw, by inne zachować? Czy niektóre prawa przeznaczone są wyłącznie dla wybranej elity, a nie dla każdego? Broń swoich praw, weź aparat fotograficzny i zacznij pstrykać zdjęcia!

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Pracę należy przesłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie konkursu.

Nagrody
• Pierwsza nagroda: trzydniowa wycieczka dla dwóch osób do Brukseli oraz sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 2.000 euro.
• Druga nagroda: trzydniowa wycieczka dla dwóch osób do Brukseli oraz sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 1.500 euro.
• Trzecia nagroda: trzydniowa wycieczka dla dwóch osób do Brukseli oraz sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 1.000 euro.
• Nagroda publiczności: sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 500 euro.

RegulaminTermin przyjmowania zgłoszeń 2017-06-30