Grand Prix Fotofestiwal 2018

Opublikowano 2017-09-04

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Fundacja Edukacji Wizualnej z siedzibą w Łodzi.

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.

Opis 

Fotofestiwal jest jednym z najważniejszych wydarzeń fotograficznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 50 wystaw w różnych częściach miasta, spotkania, przegląd portflolio, warsztaty i pokazy slajdów – wszystko to co roku przyciąga do Łodzi niemal 20.000 widzów z całego świata.
Grand Prix daje fotografom możliwość pokazania swoich prac podczas Fotofestiwalu. Nagradzamy artystów o wyjątkowej osobowości i projekty prezentujące odważne wizje. Nabór otwarty i nie zakłada ograniczeń tematycznych, wiekowych ani geograficznych. Do jury zapraszamy specjalistów z najważniejszych na świecie mediów instytucji i fotograficznych.

Do konkursu można zgłaszać projekty fotograficzne zawierające od 10 do 20 zdjęć. Nie ma ograniczeń dotyczących tematu i techniki wykonania prac.

Wpisowe wynosi 25 euro.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem platformy Picter.

Nagrody
Jury wybierze jednego zwycięzcę i dziewięciu finalistów. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 zł. Fotografie finalistów i zwycięzcy będzie można zobaczyć podczas Fotofestiwalu w Łodzi, w czerwcu 2018 roku.Termin przyjmowania zgłoszeń 2017-11-26
Strona konkursu fotofestiwal.com/2017/