Error_2k20...

Opublikowano 2021-02-04

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Uczestnicy
Konkurs jest adresowany do młodzieży z wielkopolskich szkół średnich.

Opis

“ Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Error_ 2k02…” organizowanym przez Dział Fotografii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Konkurs ma na celu oddanie głosu i zaprezentowanie myśli, wrażliwości i refleksji młodych ludzi w tym bezprecedensowym dla nas wszystkich czasie, który być może na nowo zdefiniuje nasze wzajemne relacje oraz nada nowe znaczenie /wielu/ słowom i zwyczajom.

Konkurs skierowany jest do młodzieży (wielkopolskich szkół średnich), której głos w obecnym czasie zdaje się być niesłyszalny, do osób, które stają się niemymi wykonawcami nakazów „od - do” w ramach wyższych, często niezrozumiałych dla nich celów; zmuszonych zmienić swoje dotychczasowe zwyczaje, rezygnując przy tym z tego, co dla młodości istotne, ważne i podporządkować się temu co „właściwe”.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną liczbę zdjęć.

Prace należy przesyłać mailem.

Termin
Termin nadsyłania prac upływa 10 maja 2021 r.

Nagrody
Autorzy najlepszych  zdjęć otrzymają nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3.000 zł. 

Nagrody zostaną  wręczone podczas otwarcia pokonkursowej wystawy 1.06.2021 r. Wystawa będzie następnie prezentowana w ramach Objazdowej Galerii  Wielkopolskiej Fotografii w domach kultury i bibliotekach woj. wielkopolskiego. 

Strona konkursu