Wyzwanie. Czas na wzrok bez ograniczeń

Opublikowano 2019-03-14

Opis

Informacja nadesłana

Jesteś po czterdziestce? Chcesz zgarnąć 5 tys. zł na realizację swojego marzenia? Podejmij Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen!

ZASADY KONKURSU:
Weź udział w wyzwaniu #czasnawzrok #bezograniczen i pokaż nam na autorskim zdjęciu lub krótkim video, co lub kogo chciałbyś widzieć zawsze #bezograniczen! My spośród wszystkich zgłoszeń co tydzień wybierzemy 4, naszym zdaniem najciekawsze, i nagrodzimy gadżetami kampanii Czas Na Wzrok 40+. Ale na tym nie koniec! Wszystkie zgłoszenia (również zdjęcia tygodnia) biorą udział w wyzwaniu. Spośród nich wytypujemy finałową trójkę, która otrzyma od nas okulary progresywne dla siebie i dwóch bliskich osób, a dodatkowo zawalczy o głosy internautów i tym samym – nagrodę główną – 5 000 PLN na realizację marzenia.

NAGRODY:
• nagrody tygodnia dla 4 najciekawszych zgłoszeń – gadżety Czas Na Wzrok 40+
• nagroda dla finałowej trójki – okulary progresywne dla finalistów i wskazanych przez nich dwóch osób (każdy finalista wskazuje swoje dwie osoby, którym również ufundujemy okulary progresywne)
• nagroda główna – 5 000 PLN (słownie pięć tysięcy złotych) oraz udział w krótkim filmie edukacyjno-instruktażowym o adaptacji do okularów progresywnychTermin przyjmowania zgłoszeń 2019-03-31
Strona konkursu czasnawzrok.pl/wyzwanie/