Wakacje na językach

Opublikowano 2017-08-19

Opis

Informacja nadesłana

WAKACJE NA JĘZYKACH!
Wakacje to czas pełen radości, uśmiechu, to wspólne chwile z rodziną czy przyjaciółmi, to również podróże w najdalsze zakątki tego świata.
A skoro o nich mowa, pokażcie nam miejsca, do których udało Wam się dotrzeć, opowiedzcie o nich, uwiecznijcie w kamerze waszego telefonu, nieważne, czym nagrasz swój filmik, ważne, że miejsce, z którym chcesz się z nami podzielić jest wyjątkowe, niepowtarzalne. Mamy tylko jeden warunek, opowiedz nam o tym w języku obcym, wybranym przez siebie. Może nauczyłeś się jakiegoś lokalnego słowa, zdania w nieznanym dla Ciebie dotąd języku, a może zwyczajnie chcesz pokazać nam gdzie jesteś i wysłać pozdrowienia. Wszystko zależy od Ciebie, od Twojego pomysłu.

My natomiast nagrodzimy Cię wspaniałymi nagrodami.

Zrób coś dobrego nie tylko dla siebie, podziel się z innymi miejscem, w którym jesteś, nie każdy z nas ma przecież szansę na dalekie podróże.
Kto wie, może dzięki temu uda nam się do końca lata zwiedzić cały świat.

Czas trwania konkursu: od 9 sierpnia 2017 do końca astronomicznego lata 22 września 2017 roku

Nagrody:
miejsce I: iPhone 6
miejsce II: Polaroid
miejsce III: kamerka sportowa

ZASADY KONKURSU
Aby wziąć udział w naszym konkursie prześlij nagrany przez Ciebie film na adres promocja@lingwistyka.edu.pl
Następnie biuro promocji i marketingu opublikuje Twoje nagranie na Facebooku Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie oraz prześle Ci link, z opublikowanym materiałem abyś udostępnił go na swojej tablicy z hasztagami #wakacjenajezyku #zadenjezykniejestmiobcy

Zwycięzców w konkursie wybiorą fejsbukowicze.Termin przyjmowania zgłoszeń 2017-09-22