V edycja konkursu filmowego „A morze kręci mnie!”

Opublikowano 2019-04-28

Opis

Informacja nadesłana

Rusza V edycja konkursu filmowego „A morze kręci mnie!”.

Stawiaj żagle i obierz właściwy kurs. W jedną rękę weź kamerę, w drugą ster. Fotografuj, filmuj, płyń. Wygraj rejs żaglowcem Fryderyk Chopin w konkursie amatorskich filmów żeglarskich.

Może od dawna siedzi w Twojej głowie pomysł na żeglarską historię.  Wiesz, że jest ciekawa, wciągająca, niespotykana. Może to historia człowieka z twojego klubu, którego postać Cię porusza i chciałbyś o niej opowiedzieć. A może to opowieść o twoim pierwszym rejsie, albo historia budowy jakiegoś jachtu?  Jeśli w Twojej głowie siedzą takie historie i pukają – od środka – żeby je wyciągnąć na zewnątrz, pokazać, opisać, opowiedzieć to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! 

Pomyśl jak ją można opowiedzieć krótkim filmem. Weź kamerę, aparat i zrób to. 

Celem konkursu „A morze kręci mnie” jest promocja amatorskiej twórczości filmowej zgodnej z ideą festiwalu JachtFilm. Zapraszamy wszystkich twórców: małych i dużych, profesjonalistów i amatorów. W grę wchodzą wszelkie gatunki: od filmów dokumentalnych oraz reportaży po impresje i animacje związane z żeglarstwem.

Liczy się pomysł i jak najlepsza jego realizacja.

Będą nagrody i wyróżnienia. Będzie poklask innych i splendor nie tylko środowiskowy. Do wygrania, poza statuetkami Festiwalu Jachtfilm, rejsy na żaglowcu Fryderyk Chopin oraz na pięknym jachcie Wanda.

Najciekawsze filmy, wyłonione przez jury, będą pokazane na kolejnej edycji Festiwalu Jachtfilm w grudniu 2019 roku. Konkurs trwa do 30 września 2019 roku. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.jachtfilm.pl

Konkurs „A morze kręci mnie” jest częścią Festiwalu Filmów Żeglarskich JachtFilm i odbywa się po raz piąty. Regulamin uczestnictwa w konkursie jest dostępny na stronie www.jachtfilm.pl. Partnerami konkursu są 3OCEANS Sp. z o.o.​  Szkoła Żeglarstwa Morka, oraz Agencja Jet Line​.

Termin przyjmowania zgłoszeń 2019-09-30
Strona konkursu jachtfilm.pl/