Ty i Twoje miasto w filmie

Opublikowano 2019-11-20

Opis

Informacja nadesłana

Marzycie o udziale w dużym projekcie filmowym? Wasza wyobraźnia nie zna granic, a przy tym potraficie sprawnie posługiwać się piórem? A może chcecie stanąć na filmowym planie i rozpocząć aktorską przygodę? Mamy dla Was konkurs: „Ty i Twoje miasto w filmie”. To nie tylko zabawa, to wyzwanie, które może zmienić Wasze życie.

Gdy tylko powstał pomysł ekranizacji książki Jasona T. Madicusa, wiedzieliśmy, że chcemy zrobić serial, który wniesie do kinematografii nową jakość i nowe spojrzenie na filmowy plan. Za nami realizacja pilotażowego odcinka „No Second Chances”, a my już opracowujemy kolejne etapy produkcji, kontynuując nasze przedsięwzięcie. Ten projekt będzie unikalny, dążymy do tego, by serial, nad którym pracujemy, zyskał sympatię widzów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Ale czym byłaby produkcja filmowa bez kreatywnego zespołu? Wokół „No Second Chances” budujemy team, jaki będzie zdolny do tworzenia wielkich dzieł. Stąd też pomysł na konkurs „Ty i Twoje miasto w filmie”. Mamy nadzieję, że pozwoli nam on dotrzeć do wszystkich tych, którzy sztukę codziennie noszą w sercu.

O co chodzi w naszym konkursie? Osoby, które zdecydują się na udział w nim, muszą napisać scenę, którą można będzie wprowadzić do scenariusza serialu. W stworzonym skrypcie będzie można opisać lokalizację, w jakiej będzie można nagrać wymyśloną scenę. Zwycięska praca zostanie włączona do scenariusza „No Second Chances”, zdjęcia zrealizujemy w miejscu wskazanym przez autora zwycięskiej pracy, a sam autor dostanie szansę zagrania w scenie, którą wymyślił. To świetna okazja by wypromować miejsce, które kochacie oraz siebie samych.

Konkursowy tekst należy opublikować w zarządzanych przez siebie social mediach (Facebook, Instagram, Twitter, blog) oraz oznakować go hasztagami #nosecondchances #tyitwojemiastowfilmie (w przypadku blogów autor musi użyć wyrażeń kluczowych „No Second Chances” oraz „Ty i Twoje miasto w filmie” oraz podać link: https://no2ndchances.com. To doskonała okazja dla influencerów i użytkowników social mediów, by z pomocą swojej wyobraźni wejść do filmowego świata!

Zgłoszenia można przesyłać do 31 grudnia 2019.

Regulamin konkursu oraz zarys fabuły i krótką charakterystykę głównych postaci serialu znajdziecie tutaj: http://bit.ly/TyMiasto.

Strona producenta: https://no2ndchances.com/