Praca w czasach PRL

Opublikowano 2020-10-29

Opis

Informacja nadesłana

Konkurs dla osób pracujących w okresie PRL! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Odkurz fotografie sprzed lat i pokaż, jak wyglądała twoja praca w Polsce Ludowej. To świetna okazja, żeby przyłączyć się do wspaniałej zabawy! Jeśli zdjęcia do tej pory leżały u Ciebie na półkach, to teraz możesz pokazać je wielu internautom. Twoi rówieśnicy i rówieśniczki przypomną sobie wraz z Tobą tamte czasy. Młodzi ludzie ujrzą za to realia pracy w PRL i jak bardzo różniła się ona od dzisiejszej: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

A jakie warunki trzeba spełniać, żeby dołączyć do konkursu? Należy mieć ukończone minimum 50 lat i mieszkać w województwie zachodniopomorskim lub pomorskim. Zdjęcia w formie cyfrowej trzeba przesłać, korzystając z internetowego formularza zgłoszeniowego – ich maksymalna ilość to trzy. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić lub masz z tym problemy, poproś o pomoc bliskich – rodzinę, opiekuna, przyjaciół.

Skany zdjęć wyślij najpóźniej do 12 stycznia 2021 r. Konkurs odbywa się w formie internetowej i jest w pełni bezpieczny. Do wygrania są telefony komórkowe, wycieczki do Skandynawii (fregata.pl) kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i gadżety!

Internetowy formularz zgłoszeniowy jest dostępny w tym miejscu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie