Ogólnopolski konkurs dla nauczycieli "Wartościowa wycieczka szkolna"

Opublikowano 2018-11-08

Opis

Informacja nadesłana

Konkurs kierowany jest do wszystkich nauczycieli, którzy zorganizowali wycieczkę szkolną lub warsztaty językowe w terminie od 1 września 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. Zwycięzcy będą wyłaniani w 3 kategoriach: wycieczki krótkie (1-3 dnia), wycieczki długie (4 dni i powyżej) oraz zagraniczne warsztaty językowe.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz online na temat przeprowadzonej wycieczki. Formularz konkursowy znajduje się na stronie konkurs.atas.pl Zgłoszenia można wysyłać do dnia 12 stycznia 2019 roku.

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 16 marca 2019 r. w Warszawie, na zakończenie konferencji Edukids & Teens, organizowanej przez EDUNATION.

VII edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego i Polską Izbę Turystyki Młodzieżowej. Współorganizatorem konkursu jest EDUNATION.

Nagrodą główną w 3 kategoriach jest tygodniowy wyjazd do Malagi dla nauczycieli. Przewidziane są także nagrody i wyróżnienia ufundowane przez partnerów konkursu.Termin przyjmowania zgłoszeń 2019-01-12
Strona konkursu konkurs.atas.pl/