„Moje Miejsce na Ziemi” konkurs fotografii podróżniczej 2018

Opublikowano 2018-05-17

Opis

Informacja nadesłana

''Moje Miejsce na Ziemi'' to tytuł konkursu fotograficznego o tematyce podróżniczej, którego zadaniem jest popularyzowanie turystyki małej i dużej, prezentowanie uroków miejsc odwiedzanych w czasie wakacyjnych wyjazdów i zachęcanie do uwieczniania wyjątkowych chwil za pomocą aparatu fotograficznego.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: CAŁY ŚWIAT oraz POWIAT ŚWIECKI.

Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej, Izba Regionalna Ziemi Świeckiej (OKSiR w Świeciu) oraz Powiat Świecki i jest on częścią drugiej edycji Festiwalu podróżników Piąty Ocean 2018, który odbędzie się w Świeciu w dniach 22-24 listopada 2018 roku.

Na konkurs można zgłaszać jedynie prace wykonane w terminie od 1 czerwca 2018 do 23 września 2018 roku wraz z podaniem lokalizacji wykonania danej fotografii (miejscowość i powiat).

Prace należy przesyłać pocztą lub dostarczyć bezpośrednio do Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej (adres: Izba Regionalna Ziemi Świeckiej, ul. Kopernika 2, 86-100 Świecie).

Wersje cyfrowe zdjęć należy przesłać na adres: towarzystwo.mzs@gmail.com

Termin składania prac upływa 2 listopada 2018 roku.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu (do ściągnięcia tutaj).

Nagrodą główną w konkursie jest nagroda pieniężna w kwocie 300 złotych za zwycięstwo w kategorii „CAŁY ŚWIAT'' oraz druga nagroda główna w kwocie 200 złotych w kategorii ''POWIAT ŚWIECKI''. Laureaci wyróżnień w konkursie otrzymają nagrody książkowe i upominki od partnerów naszego konkursu.

 Termin przyjmowania zgłoszeń 2018-11-02