„Moja droga. Historia zapisana obiektywem" konkurs fotograficzny

Opublikowano 2020-07-29

Opis

INFORMACJA NADESŁANA

Muzeum Ziemi Lubuskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Moja droga. Historia zapisana obiektywem". Jego przedmiotem są zdjęcia wykonane na terenie województwa lubuskiego. Laureata wybierać będą internauci.

Informacje ogólne:

Organizatorem konkursu jest Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.

Warunki uczestnictwa:

  1. Konkurs Moja droga. Historia zapisana obiektywem ma charakter otwarty.
  2. Tematem prac mogą być zabytki, obiekty historyczne, pejzaże, sceny z życia społecznego i rodzinnego związane z regionem lubuskim i jego historią.
  3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Nie ma ograniczeń wiekowych.
  4. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  5. Uczestnicy konkursu mogą nadesłać maksymalnie 3 fotografie cyfrowe, zapisane w formacie JPG, o rozdzielczości min. 72 dpi, o krótszym boku min. 1500 px.
  6. Warunkiem uczestnictwa jest czytelnie wypełniona i podpisana przez autora karta zgłoszenia do udziału w konkursie, a w przypadku osób niepełnoletnich podpisana przez rodziców lub opiekunów.
  7. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są do pobrania na stronie mzl.zgora.pl/edukacja/konkurs
  8. Fotografie nawiązujące do tematu konkursu wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy wysłać pocztą elektroniczną na adres mzl@gmail.com do dnia 31 sierpnia 2020 r.

Jury:

Nadesłane prace będą oceniane w II etapach. W pierwszym etapie jury kwalifikuje najlepsze prace do finału. Ostatecznego wyboru  najlepszej fotografii dokonują internauci.

Nagrody:

Dla laureata konkursu, wybranego podczas głosowania internetowego, przewidziana jest jedna nagroda rzeczowa o  wartości 500 zł.

Terminarz:

 6 lipca 2020 – ogłoszenie konkursu na stronie internetowej Muzeum Ziemi Lubuskiej.
• Od 6 lipca do 31 sierpnia 2020 – termin nadsyłania prac konkursowych.
• 2 września 2020 – obrady Jury i wybór najciekawszych prac zakwalifikowanych do publikacji na stronie internetowej Muzeum Ziemi Lubuskiej.
• 3 września 2020 – opublikowanie zakwalifikowanych przez Jury fotografii na stronie www.mzl.zgora.pl/edukacja/konkurs (na FB zostanie zamieszczony link do strony).
• Od 3 do 16 września 2020 – głosowanie internautów i wybór nagrody publiczności.
• 18 września 2020 – ogłoszenie wyników konkursu i podsumowanie głosowania internautów. Publikacja wyników na stronie www.mzl.zgora.pl/edukacja/konkurs

 

Wszelkich informacji o konkursie udziela Dział Oświatowy MZL tel. 68 327 23 45 wew. 19