Misja Sierra Nevada. Podróże zimą smakują najlepiej

Opublikowano 2017-10-06

Opis

Informacja nadesłana

Gdy za oknem plucha, a spontaniczne promienie słońca przypominają lato, czas pomyśleć o kolejnej podróży. Narty z przyjaciółmi w Hiszpanii? 3000 metrów nad poziomem morza, w Andaluzji znajdują się jedne z najpiękniejszych gór na świecie. Masyw Sierra Nevada zachwyca widokami ośnieżonych górskich szczytów, rozświetlonych promieniami słońca i zaprasza do wspólnej przygody - „Misji Sierra Nevada”.

Misja Sierra Nevada to specjalny konkurs realizowany przez markę OUTHORN. Patronem wydarzenia jest Ambasada Hiszpanii w Polsce. Każdy, kto ma ochotę wybrać się w niezapomnianą, pełną wrażeń, zimową przygodę powinien wejść na stronę internetową www.misjasierranevada.com i wziąć udział w konkursie. Akcja zakończy się 1 grudnia 2017.

Do wygrania są trzy, dwuosobowe wycieczki narciarskie na tygodniowy wyjazd (loty, hotel, wyżywienie, wypożyczenie sprzętu oraz skipassy) do Sierra Nevada ufundowane przez Ambasadę i jej partnerów (Andalusia Tourist Board oraz stację narciarską CETURSA). Codziennie będą przyznawane nagrody dodatkowe – czapki, a z końcem każdego tygodnia uczestnicy konkursu będą mogli wygrać kurtki narciarskie.Termin przyjmowania zgłoszeń 2017-12-01
Strona konkursu misjasierranevada.pl/