#Makaroning - dołącz do wyzwania marki Barilla!

Opublikowano 2020-05-27

Opis

Informacja nadesłana

#Makaroning - dołącz do wyzwania marki Barilla!

Marka Barilla zachęca konsumentów do podjęcia kuchennej rękawicy i zaprezentowania swoich pomysłów na dania wloskiej kuchni.

Wielu z nas odkryło w sobie w ostatnich miesiącach miłość do gotowania i zaczęło eksperymentować w kuchni. Barilla jest ciekawa, jak Polacy poradzą sobie z klasycznymi włoskimi potrawami, dlatego przygotowała wyzwanie pod hasłem #Makaroning!

Wystarczy, że w dniach 25 maja - 19 lipca kupisz jeden z makaronów marki Barilla (Penne, Bavette, Lasagne lub Spaghetti), przyrządzisz z nich pyszną potrawę, a następnie dodasz zdjęcie lub video pod postem konkursowym na stronie: https://www.facebook.com/BarillaPL/

Wyzwania będą się pojawiać co 2 tygodnie, co daje uczestnikom aż 4 szanse, by wygrać wyjątkowe nagrody! 3 najciekawsze dania w każdym etapie zostaną nagrodzone nagrodami: voucherami na zakupy w sklepie DUKA (I nagroda – 500 zł, II nagroda – 300 PLN, III nagroda – 100 zł) oraz zestawem produktów Barilla.

Do wyzwania marki Barilla dołączą znane blogerki kulinarne: Krytyka Kulinarna oraz White Plate, które zaprezentują swoje pomysły na włoskie makarony. Polacy od wielu lat deklarują, że obok polskiej, najbardziej lubią kuchnię włoską. Chcemy zobaczyć ciekawe i kreatywne odpowiedzi na nasze wyzwanie, a przede wszystkim radość ze wspólnego gotowania. Najciekawsze propozycje nagrodzimy wyjątkowymi nagrodami - mówi Damian Podawca, Marketing Manager w firmie Barilla.

Przyrządź włoskie danie, nominuj do wyzwania swoich znajomych i wygrywaj nagrody!

Regulamin konkursu dostępny pod adresem: https://www.barilla.com/pl-pl/wyzwanie-makaroning