Konkurs „Polska z dziećmi” 2017

Opublikowano 2017-08-29

Opis

Informacja nadesłana

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców podróżujących z dziećmi do udziału w konkursie "Polska z dziećmi"! Pokażmy razem, że Polska jest piękna i poznawanie jej z dzieckiem może być wspaniałą przygodą!

Zachęćcie innych rodziców do odwiedzenia miejsc, w których byliście. Podzielcie się swoimi relacjami z wakacji, urlopu, podróży, wycieczki z dzieckiem do różnych zakątków Polski.  Możecie opisać zarówno niedaleką miejscowość, muzeum, zabytek, który zwiedziliście, jak i długie wakacje na Mazurach czy kilkudniową wyprawę w Karkonosze. Ważne są Wasze wskazówki, rady dla rodziców, opisy i zdjęcia ciekawych okolic, ale także przeżycia, emocje i przygody towarzyszące Waszym podróżom. Opis może mieć charakter taki, jaki chcecie - reportażu, opowiadania, przewodnika lub inny... Poza tym taka relacja to także dla Was i Waszych Dzieci utrwalenie najpiękniejszych wspomnień – a takie zawsze warto zachować.

Wasze prace opublikujemy w naszym portalu, aby inni rodzice mogli się nimi inspirować.

Na autorów najciekawszych relacji czekają bardzo atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Pensjonat Reymontówka *** w Kościelisku koło Zakopanego.

1) Trzy nagrody główne za najlepsze opowiadania - bezpłatne vouchery dla rodziny (rodzice + maks. 3 dzieci) na weekendowy pobyt w Pensjonacie Reymontówka*** w Kościelisku k. Zakopanego, do wykorzystania od dnia 13.10.2017 do dnia 31.10.2018 *)
2) voucher na 50% zniżki na weekendowy pobyt dla rodziny (rodzice + maks. 3 dzieci), do wykorzystania od dnia 13.10.2017 do dnia 31.10.2018 w Pensjonacie Reymontówka*** w Kościelisku k. Zakopanego *)
3) voucher na 30% zniżki na weekendowy pobyt dla rodziny (rodzice + maks. 3 dzieci) do wykorzystania od dnia 13.10.2017 do dnia 31.10.2018 w Pensjonacie Reymontówka*** w Kościelisku k. Zakopanego *)

*) pobyt od piątku do niedzieli (w dowolnym terminie, oprócz świąt, długich weekendów i ferii zimowych), śniadania bufetowe, monitorowany, oświetlony i zamykany parking, Wi Fi, a także sauna i jacuzzi.

Pensjonat Reymontówka *** posiada liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi, m.in. łóżeczka, wanienki, nocniki, podesty łazienkowe, wysokie krzesełka, podgrzewacz do butelek, nianie elektroniczne, nosidełka, pokój zabaw dla dzieci, zabawki, klocki, książeczki, gry planszowe, plac zabaw, rowerki, sanki.
W VII edycji konkursu "Hotel Przyjazny Rodzinie" Pensjonat Reymontówka został uznany za  Najlepszy Pensjonat Dla Rodziny

Relację w formacie Word należy przysłać na adres dzieciochatki@op.pl Powinna mieć przynajmniej 2000 znaków ze spacjami, aby była wystarczająca dla umieszczenia relacji i wskazówek. Dla zilustrowania tekstu potrzebne będzie co najmniej 6 ponumerowanych zdjęć w formacie jpg. (rozdzielczość przynajmniej 800x600 pikseli). Im obszerniejsza relacja i im więcej zdjęć – tym oczywiście lepiej.Termin przyjmowania zgłoszeń 2017-09-30