Konkurs o Złote Indeksy AEH

Opublikowano 2022-04-25

Opis

INFORMACJA NADESŁANA

Z przyjemnością informujemy o II edycji konkursu o Złote Indeksy AEH organizowanego przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie.

Wychodząc naprzeciw ambitnym, młodym osobom, które chciałyby kontynuować edukację na szczeblu szkolnictwa wyższego, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie organizuje konkurs, w którym do wygrania jest indeks na studia oraz stypendium pokrywające czesne na cały tok studiów.

Laureat konkursu będzie miał szansę dalszego kształcenia się na jednej z najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce bez opłat.

Uczelnia konkurs kieruje w stronę wszystkich tegorocznych maturzystów z całej Polski. Zadanie konkursowe to napisanie pracy na temat: „Media społecznościowe – szanse i zagrożenia”. Biorąc pod uwagę atrakcyjność tematu jesteśmy przekonani, że wielu z was zechce wziąć udział w konkursie. Z założenia Organizatorów temat konkursu ma na celu skłonienie młodych ludzi do analizy sytuacji mediów społecznościowych, ich roli, a przede wszystkim do dostrzeżenia szans i możliwości, jakie one tworzą.

Prace konkursowe o objętości nie mniejszej niż 3000 słów i nie większej niż 8000 słów należy przesłać wraz ze wszystkimi załącznikami poprzez stronę https://indeks.vizja.pl/ do 30 maja 2022 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 30 czerwca 2022 roku, natomiast uroczyste wręczenie dyplomów oraz indeksów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023.

Mamy nadzieję, że Was, drodzy maturzyści, zainteresuje inicjatywa konkursu. Wiemy, że wśród was jest całe mnóstwo utalentowanych i zdolnych umysłów.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu o Złote Indeksy znajdziecie na stronie https://indeks.vizja.pl/, a na wszystkie wasze pytania dotyczące konkursu z pewnością odpowie Komitet Organizacyjny (e-mail: konkurs@vizja.pl).

Maturzyści – do dzieła!