Konkurs Fotografii Odklejonej

Opublikowano 2020-06-24

Opis

Informacja nadesłana

Tematem Konkursu Fotografii Odklejonej jest „Przestrzeń”.

Przestrzeń jest miejscem, w którym zdarzenia i rzeczy mogą zaistnieć. Przestrzeń to miejsce, w którym sny i marzenia mogą się ziścić. Przestrzeń to miejsce, w którym rodzą się myśli. Przestrzeń to uniwersum, w którym wszystko, co pomyślane, wyobrażone, wyśnione czy doświadczone może zaistnieć.
Pokaż nam swoją Przestrzeń.

W konkursie może brać udział każdy, kto zajmuje się fotografią artystyczną z wyjątkiem Organizatorów i Jurorów.

Każdy uczestnik może nadesłać 1 fotografię.

Prace można przesyłać do 1 września 2020 roku.

Nagrody

Konkurs Fotografii Odklejonej skierowany jest do twórców, którzy pragną dołączyć do ruchu artystycznego Fotografia Odklejona, włączyć się do wspólnych działań artystycznych, dzielić się swoimi poglądami i swoją twórczością, by w ten sposób wpływać aktywnie na rozwój własny, a także pozostałych członków ruchu. Stąd nagrodą dla każdego z uczestników jest sam udział w konkursie, jako że umożliwia on poznanie osób podobnie myślących, zapoznanie się z ich twórczością, a także prezentację własnego dorobku i wymianę poglądów.

Nagroda główna
Nagrodą główną jest prezentacja dorobku artystycznego i sylwetki laureata Konkursu Fotografii Odklejonej w Galerii, na blogu konkursowym, stronie konkursowej, stronie internetowej www.fotografiaodklejona.pl, blogu Fotografia Odklejona, a także na stronach mediów społecznościowych organizatorów konkursu - Szkoły Fotografii Odklejonej, Galerii Fotografii Odklejonej i Klubu Fotograficznego "Źródło".

Wyróżnienia
Twórczość wybranych przez Jury autorów zostanie wyróżniona przez publikację w Galerii, a także na blogu konkursowym.

Strona konkursu