Konkurs fotograficzny „Nasze łazienki 2018” – X edycja

Opublikowano 2018-05-07

Opis

Informacja nadesłana

Jubileuszowa edycja konkursu fotograficznego "Nasze łazienki" właśnie startuje. Z tej okazji przygotowaliśmy cenne nagrody, miłą zabawę oraz możliwość prezentacji własnej aranżacji na łamach naszego portalu. Na zdjęcia czekamy w terminie od 10 kwietnia 2018 roku do 15 września 2018 roku. Zrób ładne zdjęcia i prześlij je do nas. Liczą się pomysłowość Twojej aranżacji i dobre ujęcia. Dołącz do gry i zgarnij nawet 1500 złotych.

Ten konkurs ma już 10 lat! W sumie zaprezentowaliśmy ponad 1500 łazienek z całej Polski, opublikowaliśmy prawie 5000 zdjęć. Dołącz do naszej galerii i ciesz się ze wspólnej zabawy. Polub Lazienkowy.pl na Facebooku.

Zasady uczestnictwa w konkursie

Co powinno zawierać zdjęcie

• własną aranżację łazienki
• zdjęcie powinno skupiać się na przedstawieniu ciekawego pomysłu stylistycznego, kolorystycznego lub designerskiego oraz praktycznych rozwiązań
• realizacje, w których zostanie uchwycone całe wnętrze lub ciekawy detal

Jak wziąć udział w konkursie

Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcia i przesłać je do portalu www.lazienkowy.pl na adres redakcja@lazienkowy.pl lub za pośrednictwem profilu facebookowego serwisu, dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/Lazienkowypl/. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Do zgłoszenia należy dołączyć oświadczenie zawarte w Regulaminie.

Czas trwania konkursu

X edycja konkursu rozpoczyna się 10 kwietnia 2018 roku i potrwa do 15 września 2018 roku.

Czekają nagrody...

Na uczestników konkursu czekają nagrody. Najciekawsze zgłoszenia zostaną wyróżnione:

I miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł
II miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 600 zł
III miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 300 złTermin przyjmowania zgłoszeń 2018-09-15