KACZKAN – bez rzemiosła nie ma designu

Opublikowano 2017-09-11

Opis

Informacja nadesłana

Interesujesz się najnowszymi trendami, a sztuka designu nie ma przed Tobą tajemnic? Jesteś architektem lub zajmujesz się projektowaniem wnętrz na co dzień i uwielbiasz wyzwania? Świetnie! To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy 1. edycję konkursu „KACZKAN – bez rzemiosła nie ma designu".

Teraz możesz dać upust swojej wyobraźni i wygrać główną nagrodę - SAMSUNG Galaxy S8! Dla 2 wyróżnionych osób przygotowaliśmy designerskie smartwatche, natomiast dla kolejnych 10 stylowe gadżety niespodzianki.

Projekty przesyłać można od 1 września do 30 listopada br., a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 14 grudnia 2017 r.

Wystarczy, że zaprojektujesz designerskie wnętrze, wykorzystując produkty Kaczkan: kolekcje podłóg dębowych i/lub deski przeznaczone do wykładania ścian i sufitów linii Wall of Wood.

Jak to zrobić?

1. Pod poniższym linkiem znajduje się specjalnie przygotowana przez nas Biblioteka CAD , w której znajdują się materiały do pobrania:
http://www.kaczkan.pl/m,11963,biblioteka-cad.html 
2. Wybierz produkty Kaczkan i użyj ich do wyposażenia stworzonej przez siebie wizualizacji designerskiego wnętrza.
3. Gotowy projekt w formie pliku JPG prześlij na adres konkurs@kaczkan.pl. Możesz wysłać do nas więcej niż jedną propozycję.
4. Rozwiązanie konkursu nastąpi do 14 grudnia 2017 r. Twórcę najlepszego projektu o wygranej powiadomimy mailem. Galeria nagrodzonych prac dostępna będzie także na stronie www.kaczkan.pl w zakładce KONKURS.

Nie ograniczamy Twojej wyobraźni! Teraz możesz rozwinąć skrzydła, a przy tym zwiększyć swoje szanse i przesłać nam dowolną liczbę projektów.

Pamiętaj! Do wygrania najnowszy smartfon SAMSUNG Galaxy S8 – smukły, energooszczędny, niezwykle wydajny – i stylowy! To absolutne must-have każdego architekta i pasjonata projektowania wnętrz! Nie zwlekaj, weź udział w konkursie i pokaż nam jak Twoimi oczami wygląda designerska przestrzeń z asortymentem Kaczkan.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.kaczkan.plTermin przyjmowania zgłoszeń 2017-11-30