Gra o psie życie

Opublikowano 2018-02-08

Opis

Informacja nadesłana

Organizator
Stalexport Autostrada Małopolska SA, zarządca autostrady A4 Katowice-Kraków.

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.

Opis
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie konkursowej pod adresem internetowym: www.graopsiezycie.pl i przesłanie za jego pomocą linku do pracy konkursowej umiejscowionej na portalu YouTube, będącej wirtualną historią stworzoną w grze Minecraft. Zgłaszane prace powinny poruszać problem porzucania psów na drogach. Laureaci wybrani zostaną na podstawie atrakcyjności ich filmu. Oceniane będą zwłaszcza: zgodność z tematem, kreatywne ujęcie tematu, fabuła, forma narracji i propozycje rozwiązania przedmiotowego problemu. Prace konkursowe będzie oceniać Jury złożone z przedstawicieli Organizatora i popularnych Youtuberów: RoxMb, MagdalenyMariiMoniki i Verteza.

Film nie może być dłuższy niż 3 minuty. Należy go udostępnić na portalu YouTube w trybie niepublicznym i przesłać link korzystając z formularza na stronie konkursowej. Praca nie może być wcześniej publikowana ani nagradzana w innych konkursach. Szczegóły w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.graopsiezycie.pl.

Nagrody
I miejsce: fotel gamingowy oraz zestaw gadżetów minecraftowych z podpisami gwiazd YouTube (MagdalenyMariiMoniki, Verteza i RoxMb)
II miejsce: zestaw gadżetów minecraftowych z podpisami gwiazd YouTube
III miejsce: zestaw gadżetów minecraftowych z podpisami gwiazd YouTubeTermin przyjmowania zgłoszeń 2018-02-25
Strona konkursu graopsiezycie.pl/