Advertisement

Advertisement

Gdańsk Press Photo 2023

Opis

11.05.2023

INFORMACJA NADESŁANA

Już po raz XXVII zapraszamy Państwa do stanięcia w szranki o tytuł Grand Prix Pomorskiego Konkursu Fotografii Prasowej im. Zbigniewa i Macieja Kosycarzy Gdańsk Press Photo 2023. Konkurs organizuje Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku wraz z Agencją Fotograficzną Kosycarz Foto Press / KFP.

W dniu 15 maja 2023 r. o godz. 09:00 otworzymy nabór XXVII edycji konkursu. Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza internetowego do 16 czerwca 2023. Nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego dla najlepszego zdjęcia roku zdobyć można, zgłaszając pracę w sześciu konkursowych kategoriach: Wydarzenie, Ludzie, Życie i świat wokół nas, Kultura, Sport, Fotografia spoza regionu.

Po obradach jury, które w tym roku odbędą się w powiększonym czteroosobowym składzie, do wiadomości publicznej podane zostaną nazwiska osób nagrodzonych. Będą to uczestnicy nagrodzeni zarówno nagrodami pieniężnymi, jak i wyróżnieni udziałem w wystawie pokonkursowej. Wernisaż i gala rozdania nagród odbędą się 7 września 2023, godz. 17:00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.

Wszystkie informacje na temat naboru znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.nck.org.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Gdańsk Press Photo 2023!