Cash Lajf Balans

Opublikowano 2020-03-10

Opis

Informacja nadesłana

Wygraj atrakcyjne nagrody w konkursach kampanii Cash Lajf Balans!

Interaktywne roboty, laptopy, tablety i wiele innych nagród czeka na uczestników konkursów organizowanych w ramach kampanii edukacyjnej Cash Lajf Balans. W zabawie mogą wziąć udział uczniowie i szkoły z województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Głosować może cały świat!

Konkursy odbywają się w ramach kampanii edukacyjnej Cash Lajf Balans, organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Zadania konkursowe publikowane są na oficjalnej stronie kampanii w każdy poniedziałek marca. Organizator przygotował dwa typy zadań – przeznaczone dla uczniów oraz skierowane do grup zorganizowanych w danej szkole. Konkursy to okazja nie tylko do wygrania atrakcyjnych nagród, ale także do wykorzystania wiedzy z zakresu przedsiębiorczości w praktyce. Ponadto zadania wymagające kreatywności pobudzą uczestników do twórczego myślenia.

Prace konkursowe można zgłaszać po zalogowaniu się na stronie https://cashlajfbalans.pl/konkursy/. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez pozostałych użytkowników platformy w drodze głosowania internetowego.

Prace konkursowe można dodawać przez 21 dni od dnia wystartowania danego konkursu. Po upływie tego terminu rusza 7-dniowe głosowanie internetowe. Ostatni z konkursów zostanie rozstrzygnięty 28 kwietnia.

Nagrody przygotowane dla zwycięzców pomogą uczniom w codziennej nauce zarówno w domu, jak i w szkole.


Kampanię Cash Lajf Balans na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej realizuje Fabryka Komunikacji Społecznej, która specjalizuje się w kampaniach o charakterze społecznym.