12. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego PORTRET 2020

Opublikowano 2020-01-09

Opis

Informacja nadesłana

Konkurs rozpoczął się 1 stycznia 2020 i potrwa do 15 marca 2020.

Konkurs tematycznie dotyczy portretu w szerokim rozumieniu tego słowa. Technika nadsyłany prac jest dowolna – mogą to być prace zarówno wykonane cyfrowo, jak i analogowo. Zgłaszane prace powinny ukazywać człowieka za pomocą fotografii przy pełnej dowolności interpretacyjnej, portret w klasycznym podejściu, beauty, portret w modzie, dokument, reportaż, portret jako eksperyment, autoportret, portret jako sztuka współczesna, selfie. Zaznaczamy, że zdjęcia dokumentalne i reporterskie ukazujące człowieka również są mile widziane.

Nagrody:

• Nagroda główna za zajęcie I miejsca w całym konkursie: nagroda pieniężna w wysokości 1200 złotych oraz voucher o wartości 1360 złotych na dwudniowy Kurs Fotografii Studyjnej: Moda, Portret, Postprodukcja organizowany przez www.todobrykurs.pl. Zajęcia poprowadzi Sebastian Siębor, fotograf zajmujący się profesjonalnie fotografią i posiadający duże doświadczenie w branży – www.sebastiansiebor.pl. Zajęcia odbędą się w profesjonalnym i pełni wyposażonym studio w Warszawie lub Bydgoszczy.  (łącznie 2 560 zł)

• Nagroda główna za zajęcie II miejsca w całym konkursie: nagroda pieniężna w wysokości 700 złotych oraz voucher o wartości 1360 złotych na dwudniowy Kurs Fotografii Studyjnej: Moda, Portret, Postprodukcja organizowany przez www.todobrykurs.pl. Zajęcia poprowadzi Sebastian Siębor, fotograf zajmujący się profesjonalnie fotografią i posiadający duże doświadczenie w branży – www.sebastiansiebor.pl. Zajęcia odbędą się w profesjonalnym i pełni wyposażonym studio w Warszawie lub Bydgoszczy.  (łącznie 2 060 zł)

• Nagroda główna za zajęcie III miejsca w całym konkursie: nagroda pieniężna w wysokości 600 złotych oraz voucher o wartości 1360 złotych na dwudniowy Kurs Fotografii Studyjnej: Moda, Portret, Postprodukcja organizowany przez www.todobrykurs.pl. Zajęcia poprowadzi Sebastian Siębor, fotograf zajmujący się profesjonalnie fotografią i posiadający duże doświadczenie w branży – www.sebastiansiebor.pl. Zajęcia odbędą się w profesjonalnym i pełni wyposażonym studio w Warszawie lub Bydgoszczy.  (łącznie 1 960 zł)

• Wyróżnienia dla 16 najlepszych autorów w całym konkursie: vouchery o wartości 680 złotych na dwudniowy Kurs Fotografii Studyjnej: Moda, Portret, Postprodukcja organizowany przez www.todobrykurs.pl. Zajęcia poprowadzi Sebastian Siębor, fotograf zajmujący się profesjonalnie fotografią i posiadający duże doświadczenie w branży – www.sebastiansiebor.pl. Zajęcia odbędą się w profesjonalnym i pełni wyposażonym studio w Warszawie lub Bydgoszczy. (łącznie 10 880 zł)

Łączna wartość nagród to 17 460 zł.

Strona konkursu