„Szkło w formie” konkurs na projekt szklanego wazonu

Opublikowano 2018-10-15

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych z siedzibą w Krakowie.

Uczestnicy
Konkurs przeznaczony jest dla studentów kierunków artystycznych i projektowych.

Opis
Przedmiotem konkursu jest projekt szklanego wazonu (wskazówki).

W listopadzie tego roku Kraków na dwa tygodnie stanie się stolicą designu. Wykłady, warsztaty, wystawy, konferencje, debaty, prezentacje dizajnerskie, panele dyskusyjne, pokazy filmowe, spacery, targi i konkursy – to wszystko odbędzie się w dniach od 16 listopada do 2 grudnia w ramach projektu „Sztuka do rzeczy. Design w Krakowie”.

Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Kraków ma przyjemność włączenia się w ten interesujący projekt. Wszystkim zainteresowanym szkłem oferujemy możliwość wzięcia udziału w warsztatach szklarskich i projektowych. Dla studentów kierunków artystycznych i projektowych mamy zaś niezwykle ciekawą propozycję – udział w konkursie na zaprojektowanie szklanego wazonu. Konkurs „Szkło w formie” przeznaczony jest dla wszystkich studentów, którzy chcieliby spróbować zmierzyć się ze szklaną materią.

Prace konkursowe w postaci plików PDF należy przesyłać mailem (szczegóły w regulaminie).

Nagroda
Zwycięski projekt zostanie zrealizowany jako seria limitowana (30 sztuk). 3 sztuki otrzyma zwycięzca. Pozostałe wazony zostaną wystawione na sprzedaż w Galerii Lipowa 3. Autor otrzyma 30% prowizji od każdej sprzedanej sztuki.Termin przyjmowania zgłoszeń 2018-11-23
Strona konkursu www.lipowa3.pl/pl/node/260