„Alegoria Trójmiasta” konkurs na instalację artystyczną na rondzie

Opublikowano 2018-02-09

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Trojmiasto.pl sp. z o.o.

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.

Opis
Przedmiotem konkursu jest projekt instalacji artystycznej. Zwycięska konstrukcja pojawi się na rondzie przy Ergo Arenie, na granicy Gdańska i Sopotu.

Celem konkursu jest uzyskanie projektu instalacji artystycznej / konstrukcji przestrzennej odzwierciedlającej ideę Trójmiasta, jako metropolii złożonej z trzech różnych, ale współpracujących ze sobą miast, których mieszkańcy swobodnie przemieszczają się między nimi i wszędzie czują się dobrze. Instalacja ma zostać posadowiona na rondzie u zbiegu ul. Gospody w Gdańsku i ul. Łokietka w Sopocie. Z racji swojej lokalizacji powinna być dobrze widoczna z daleka, bez konieczności wchodzenia z nią w bezpośredni kontakt.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie konkursu lub mailem.

Projekt powinien zawierać widok instalacji, opis wykorzystanych materiałów, specyfikację techniczną pozwalającą na opracowanie projektu wykonawczego oraz kosztorys. Szacunkowy koszt wykonania instalacji nie może przekroczyć 80 tys. zł.

Nagrody
I miejsce: 8.000 zł
II miejsce: 3.000 zł
III miejsce: 2.000 zł
Dodatkową nagrodę w wysokości 3.000 zł przyznają czytelnicy portalu Trojmiasto.pl.Termin przyjmowania zgłoszeń 2018-03-30