„Wystaw się w Krośnie!” grantowy konkurs fotograficzny

Opublikowano 2020-07-16

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h. z siedzibą w Krośnie.

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.

Opis
Konkurs fotograficzny „Wystaw się w Krośnie!” jest organizowany w ramach Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy.

Chcesz wziąć udział w jednej z największych imprez kulturalnych w Polsce, poświęconych sztuce niezależnej? Zyskać wsparcie finansowe dla swojego projektu artystycznego oraz zaprezentować go przed szeroką widownią? Masz pomysł na ciekawą wystawę, korespondującą z myślą naszego tegorocznego patrona? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pasjonujących się tworzeniem fotografii – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Tematyka nadesłanych prac powinna w pośredni lub bezpośredni sposób nawiązywać do myśli przewodniej 13. edycji Festiwalu: „Skok w rzeczywistość"

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać mailem zgłoszenie z opisem projektu wystawy i dołączonymi fotografiami (minimum 10). Więcej informacji w regulaminie

Nagroda
Jury oceni nadesłane zdjęcia i wybierze trzech zwycięzców. Prace laureatów będą prezentowane na wystawach towarzyszących Festiwalowi Nocne Teatralia Strachy. Każdy ze zwycięzców otrzyma grant w wysokości 1.500 zł.

Termin
Zgłoszenia będą przyjmowane do 13 sierpnia 2020 r.

Strona konkursu