„Moje społeczne miasto” europejski konkurs fotograficzny

Opublikowano 2018-04-05

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Grupa Partii Europejskich Socjalistów w Europejskim Komitecie Regionów.

Uczestnicy
Konkurs jest adresowany do osób pełnoletnich.

Opis
Tematem konkursu jest „Moje społeczne miasto”.

Miasta w całej Europie stają przed problemem coraz większych nierówności społecznych, czy to w zakresie dostępu do opieki zdrowotnej, edukacji, mieszkań czy zatrudnienia, czy to warunków pracy i integracji społecznej osób znajdujących się w niekorzystnej sytuacji.

W jaki sposób można zagwarantować, że każdy będzie się czuł częścią miasta? Jak „społeczne” jest Twoje miasto i co można zrobić, żeby było miejscem bardziej otwartym?

Europejski konkurs fotograficzny „Moje społeczne miasto” adresowany jest zarówno do amatorów, jak i do profesjonalistów. Uczestników zaprasza się do uchwycenia na zdjęciach projektów społecznych i/lub relacji społecznych w ich miastach. 

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Pracę należy przesłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Nagrody
• I nagroda: trzydniowa wycieczka dla dwóch osób do Brukseli oraz sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 1.500 euro.
• II nagroda: trzydniowa wycieczka dla dwóch osób do Brukseli oraz sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 1.000 euro.
• III nagroda: trzydniowa wycieczka dla dwóch osób do Brukseli oraz sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 500 euro.Termin przyjmowania zgłoszeń 2018-06-30