9. Konkurs Fotograficzny PORTRET 2018

Opublikowano 2018-08-28

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest firma Cool Pics, właściciel marki ToDobryKurs.pl.

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.

Opis
Przedmiotem konkursu jest fotografia portretowa.

Konkurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych klasycznym portretem, reportażem, dokumentem, aktem, jak również beauty i fashion. Ważny jest dla nas człowiek, to jak go widzicie, jak się zmienia ze względu na czas, w którym żyje, jakie emocje rysują się na jego twarzy. 

Każdy uczestnik może zgłosić od 4 do 8 zdjęć. Prace należy przesyłać mailem lub za pośrednictwem formularza na stronie konkursu. 

Warunkiem udziału w konkursie jest kliknięcie "Lubię to" na stronie fb.com/todobrykurs

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Nagrody
• I miejsce: 1.000 zł oraz wejściówka na dwudniowy, weekendowy kurs fotografii studyjnej: moda / portret / postprodukcja, organizowany przez www.todobrykurs.pl, o wartości 1.200 zł.

• II miejsce: 500 zł oraz wejściówka na dwudniowy, weekendowy kurs fotografii studyjnej: moda / portret / postprodukcja, organizowany przez www.todobrykurs.pl, o wartości 1.200 zł.

• III miejsce: 500 zł oraz wejściówka na dwudniowy, weekendowy kurs fotografii studyjnej: moda / portret / postprodukcja, organizowany przez www.todobrykurs.pl, o wartości 1.200 zł.

• 15 wyróżnionych osób otrzyma zniżki w wysokości 600 zł na udział w dwudniowych, weekendowych kursach fotograficznych odbywających się w profesjonalnym studiu fotograficznym w Warszawie lub Bydgoszczy. Wyróżnieni będą mogli uczestniczyć w kursie fotografii studyjnej: moda / portret / postprodukcja.Termin przyjmowania zgłoszeń 2018-10-19
Strona konkursu www.todobrykonkurs.pl/