10. Konkurs Fotograficzny PORTRET 2019

Opublikowano 2019-02-20

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest firma Cool Pics, właściciel marki ToDobryKurs.pl.

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.

Opis
Przedmiotem konkursu jest fotografia portretowa.

Ruszyła 10. edycja konkursu fotograficznego P10:Portret2019. Konkurs skierowany jest do osób zainteresowanych klasycznym portretem, reportażem, dokumentem, aktem, jak również wizerunkiem człowieka na rynku komercyjnym — czyli również beauty i fashion. Ważny jest dla nas człowiek, to jak go widzicie, jak się zmienia ze względu na czas, w którym żyje, jakie emocje rysują się na jego twarzy. Lubimy opowiadanie historii, historii o człowieku jego radościach i troskach. Do konkursu można zgłaszać fotografie ukazujące portret człowieka w pełnej dowolności interpretacyjnej. Organizator nie pobiera opłat.

Każdy uczestnik może zgłosić od 4 do 8 zdjęć. Prace należy przesyłać mailem lub za pośrednictwem formularza na stronie konkursu. 

Warunkiem udziału w konkursie jest kliknięcie "Lubię to" na stronie fb.com/todobrykurs

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Nagrody
• I miejsce: 1.000 zł oraz wejściówka na dwudniowy, weekendowy kurs fotografii studyjnej: moda / portret / postprodukcja, organizowany przez www.todobrykurs.pl, o wartości 1.300 zł.

• II miejsce: 500 zł oraz wejściówka na dwudniowy, weekendowy kurs fotografii studyjnej: moda / portret / postprodukcja, organizowany przez www.todobrykurs.pl, o wartości 1.300 zł.

• III miejsce: 500 zł oraz wejściówka na dwudniowy, weekendowy kurs fotografii studyjnej: moda / portret / postprodukcja, organizowany przez www.todobrykurs.pl, o wartości 1.300 zł.

• 15 wyróżnionych osób otrzyma zniżki w wysokości 650 zł na udział w dwudniowych, weekendowych kursach fotograficznych odbywających się w profesjonalnym studiu fotograficznym. Wyróżnieni będą mogli uczestniczyć w kursie fotografii studyjnej: moda / portret / postprodukcja.Termin przyjmowania zgłoszeń 2019-04-19
Strona konkursu www.todobrykonkurs.pl/