„Knorr – posiłki gotowe do działania!” konkurs na spot

Opublikowano 2019-05-22

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest firma EY Crowdsourcing.

Uczestnicy
Konkurs jest adresowany do osób pełnoletnich.

Opis
Uczestnicy konkursu mają za zadanie nakręcić spot promujący markę Knorr i jej akcję „Knorr – posiłki gotowe do działania!”. 

Głodny? Nie masz czasu na gotowanie? A może po prostu szukasz nowych, zaskakujących smaków? Mówisz – masz! Marka Knorr przychodzi z pomocą: Knorr Gorący Kubek, Knorr Nudle, a teraz również Knorr Dania w Kubku meldują się w gotowości do działania! Jak zawsze smacznie, szybko i na ciepło!
Nakręć spot o długości 15 lub 20 sekund, w którym zaprezentujesz swój pomysł na promocję marki Knorr i jej posiłków gotowych do działania. Przekonaj innych, że marka Knorr wraz z jej produktami (Dania w kubkach, Nudle, Gorący Kubek) potrafi wybawić potrzebujących konsumentów od głodu w pyszny, szybki i wygodny sposób, oferując produkt na ciepło. Pamiętaj, że główną rolę grają Dania w kubku, ale Gorący Kubek i Nudle to również pyszni drugoplanowi aktorzy, którzy muszą zagrać! Zatem głodny? Wystarczy gorąca woda, 5 minut i pyszny posiłek gotowy!

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną liczbę filmów. Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 czerwca 2019 do godz. 16:00.

Nagrody
• I miejsce: 10.000 zł
• II miejsce: 6.000 zł 
• III miejsce: 5.000 zł 
• 7 wyróżnień, każde w wysokości 2.000 złTermin przyjmowania zgłoszeń 2019-06-26