Konkurs fotograficzny „Pechowa trzynastka i inne zabobony”

Opublikowano 2019-10-09

Opis

Organizator
Organizatorem konkursu jest Fundacja Wspieram z siedzibą w Warszawie.

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.

Opis
„Pechowa trzynastka i inne zabobony” to temat konkursu fotograficznego organizowanego w ramach 13. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. 

Czy odruchowo łapiecie za guzik widząc kominiarza? Czujecie się nieprzyjemnie widząc przebiegłe czarne koty, złowrogie drabiny i stłuczone lustra? Nie pozostaje nam nic innego jak odpukać w niemalowane. Poigrajmy z losem, zabawmy się konwencją przesądów. Czekamy na prace, które ukażą nasze irracjonalne obawy, walkę z nimi czy też inne interpretacje tematu.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Prace należy przesyłać mailem (szczegóły w regulaminie).

Nagrody
• I miejsce: 4 bloki zaawansowanego kursu fotografii, nagrody książkowe, zaproszenie na uroczyste otwarcie Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.
• II miejsce: 2 bloki zaawansowanego kursu fotografii, nagrody książkowe, zaproszenie na uroczyste otwarcie festiwalu, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.
• III miejsce: 1 blok zaawansowanego kursu fotografii, nagrody książkowe, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane w kinie Iluzjon podczas trwania festiwalu.

Termin przyjmowania zgłoszeń 2019-11-07